Beşiktaş

Abdullah Avcı Beşiktaş ile ilgili o gerçeğini itiraf etti!

Beşiktaş’la anlaşmaya varan teknik Direktör Abdullah Avcı Nevzat Demir tesislerinde Başkan Orman ve yöneticiler ile bir araya geldi.

Abdullah Avcı Beşiktaş televizyonuna yaptığı açıklamalarda siyah beyazlı camiadan övgü ile bahsederek ”Beşiktaş takımına teknik direktör olarak gelmek kolay değil, her teknik direktörün kolay ulaşabileceği yer değil” ifadelerini kullandı.

Çok güzel bir duygu

Beşiktaş ile ilgili duygularını açıklayan siyah beyazlı takımın yeni hocası ”İnsanlar dışarıda yürürken bile size böyle bir camianın teknik adamı olduğunu hissettiriyor. Çok güzel bir duygu” diye konuştu.

Yıllar sonra gelen itiraf

Abdullah Avcı Beşiktaş ile ilgili duygularından bahsederken çocukluğum İnönü Stadında geçti dedi. Taksimden yürüyerek Beleştepeye geldiğini anlatan Avcı, maçları buradan izlediğini lisanlı sporcu olduktan sonra serbest giriş kartı ile arkadaşlarını da sahaya soktuğunu it

iraf etti.

Beşiktaş duygusu ve ruhu başka

Siyah Beyazlı takımla üç yıllık anlaşma yapan Abdullah avcı siyah beyazlı camiada saygı ve ruhun bambaşka olduğunu dile getirdi. İlk günden itibaren çalışmalara başladığını söyleyen teknik adam, ” Umarım Beşiktaş ailesine, hep insanların saygısının, sevgisinin olduğu, arttığı, Vodafone Park‘taki o müthiş taraftarın, rakip olarak geldiğimde hissettirdiği duygusu, bizim de onlara sunacağımız oyun gücü ve kalitesiyle beraber, coşkulu taraftarla beraber umarım güzel şeyler yapacağız” diyerek duygularını anlattı.

Güneş’e teşekkür ziyareti

Nevzat Demir Tesislerinde incelemeler yapan siyah beyazlı takımın çiçeği burnunda hocası 2012 yılında milli takım ile kamp çalışması yaptıkları dönemden bugüne kadar tesislerde çok önemli değişikliklerin olduğunu anlatarak, ”Çok mesafe kat edilmiş” ifadeleri ile tesislerden övgü ile bahsetti.

Şenol Güneş ve ekibininde değişim ve gelişimde önemli yeri olduğuna dikkat çek teknik adam, ”Şenol Güneş ve ekibine teşekkür etmek lazım kendisine Antalya’ya giderek ziyarette bulunacağım. Futbolculuk dönemimde hocamdı. Fikirlerini alacağım. İyi hissedebiliyorsanız bu değeridir, Bu duyguyu burada bana hissettirdiler Bunu buradaki insanlar iyi hissettirdiler hem de burada bir iç huzur var. Umarım gülen yüzler, enerji takıma da olumlu şekilde yansır ve devam eder” diyerek duygularını dile getirdi.

Vodafone Park’ta +90 anısı

Beşiktaş taraftarının tribünden takıma katkısının müthiş olduğunu Belirten Abdullah Avcı, ””2 sene önce Vodafone Park’ta oynadığımız unutamadığım bir maç var. 89’uncu dakikada golü attık. Ben tabelaya baktım, herhalde bitti dedim. Ama seyirci bu maç böyle bitmez dedi. İnanılmaz bir coşku ve tepki oyuncuyu itti ve maç 1-1 bitti. Duran toptan yemiştik. Bunu ben küçükken de yaşadım. Şimdi oraya gittiğin zaman da yaşıyorsun. Takımın üzerinde inanılmaz katkısı olacak. Takımın biraz daha itme, o oyundaki coşkuyu onunla beraber yakalama, topu çabuk geriye alma da bile önemli bir katkısı olacak. Bütün takıma, Beşiktaş ailesine onlar olmazsa olmuyor. O desteklerini vererek devam etsinler” isteğinde bulundu.

Popüler Haberler

Yukarı