Beşiktaş

Şerefiyle oynayıp, Hakkıyla kazanan hoca olacağım

Beşiktaş teknik direktörü basın toplantısından Beşiktaş’ın son durumu hakkında açıklamalar yaptı soruları yanıtladı. İşte Avcının açıklamaları.


Geçen ilk defa tesiste kaldım. Yorgundum. Kafamda karışıktı. Kalktığımda başımda Beşiktaş arması vardı. O seni tekrar ayağa kaldırıyor. Enerjik tutuyor seni. Beşiktaş taraftarından destek istiyorum.Bunu çok iyi anlayabilecek sağduyulu Beşiktaşlı taraftarlar var.


“Ben sahanın içinde kalmaya çalışan bir hocayım. Bugün bu sorulardan ziyade, hangi sistemi kullanacaksınız gibi sorular beklerdim… Orhan Ak konusunda şunu tekrar ediyorum. Ben herkesten maksimum verim almaya çalışan biriyim. Saha içinde kalacağ

ım.”


“Vida uluslararası oyuncu. Mirin ve Roco dışarıdan gördüğüm oyunculardı. Yakından gördük. Roco bir adım öne çıkarak bazı şeyleri hissettirdi. Mirin gibi taliplisi olan oyuncuların durumu konuşuluyor. Bu tabi ki olabilir.”

“Geldiğim günden beri söylediğim şey sol ayaklı bir stoperdi. Israrcı olduk. Yönetim de son derece sağlıklı çalışmalar yaptı. Pas oyununu iyi bilen Victor Ruiz’i kadroya kattık. Bizim için doğru bir tercih oldu. Daha ilk antrenmanda etkisini gösterdi.”


“İmza töreni üzerinden tam 2 ay geçti. O gün de söylemiştim, ŞEREFiyle oynayıp, HAKKIyla kazanmayı benimseyen bir hoca olarak çalışacağım. Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşamak istiyoruz.

Popüler Haberler

Yukarı