Fenerbahçe

Ali Koç 15 Temmuz şehitleri açıklaması yaptı rahmet diledi

Fenerbahçe Başkanı Ali koç, 3 temmuz’da Fenerbahçe adına uygulamaya konan Kumpas süreci 15 Temmuz hain darbe girişimine değindiği yazısı yayınlandı.

Fenerbahçe’nin köklerinden, tarihinden aldığı güç ve taraftarlarının koşul gözetmeksizin ortaya koyduğu destek ile yeni sezonda da başarılarımız ve duruşumuzla Türk sporunda yine öncü ve örnek olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın diye Başkan Koç, Bu ay şanlı Fenerbahçe tarihinin en önemli dönüm noktası olan hain terör örgütü FETÖ kumpasının, 3 Temmuz 2011’in, 8. yıl dönümünü geride bırakacağız. dedi.
tuzak olduğu, kurgu olduğu sayısız kez kanıtlanmış bu davanın verilecek Yargıtay kararıyla artık sona erdirilmesi vazgeçmeyeceğimiz en büyük talebimizdir. Bu konuda kararlılığımız 3 Temmuz 2011 gününden farksızdır. İfadelerini kullanan Başkan Ali Koç, ”O dönem, camiamız, başkanımız Aziz Yıldırım’ın liderliğinde, yöneticileri ve taraftarlarıyla Fenerbahçe’sine kalkan olmuş, tek vücut olarak bu zulme karşı kulübüne sahip çıkmayı başarmıştır.
 
Bu camia pek çok farklı konuda görüş ayrılığı yaşayabilir ancak şartlar ne olursa olsun, 3 Temmuz kumpası bizleri aynı amaç altında bir araya getiren gerçeğimizdir.
 
Temmuz ayında ülkemiz adına hiçbir zaman unutulmaması gereken bir başka olay da 15 Temmuz tarihidir. FETÖ’nün alçak darbe girişimiyle bu sefer de ülkemizin bağımsızlığına kast ettiği bu günde, millet olarak verdiğimiz mücadeleyi saygıyla hatırlıyor; hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. ” diye yazdı.

Popüler Haberler

Yukarı