Fenerbahçe

Ali Koç Ersun Yanal’ın üstünü çizdi

Ali Koç yeni dönem için Ersun Yanal’ıl gözden çıkardı haberleri Fenerbahçe camiasında gündem olmaya devam ediyor. Yeni teknik adam kim olacak?

Fenerbahçe taraftarının isteği doğrultusunda tribünlerin isteğini yerine getiren Ali Koç gidişattan memnun değil. Ersun Yanal’ın, sezonun 2 yarısında takımı yukarılara taşıma beklentisi gerçekleşmedi. Ersun Yanal, 10 maçta sadece 3 galibiyet alabildi. Tecrübeli teknik adamın beklentileri karşılayamadığı ileri sürülüyor.

Ali Koç yeni hoca istiyor iddiası

Fenerbahçe’de Ali Koç’un yeni sezona daha tecribeli bir isimle başlamak istediği iddiaları var. Bu çerçevede Ersun Yanal beklentisi gerçekleşmeyen Başkan Ali Koç’un ”Bu sefer camia baskısına boyun eğmeyeceğim” dediği ifade ediliyor. Ali Koç’un ismi tartışılmayacak bir teknik adamla yeni sezon için görüşmelere başladığı yazılmaya başlandı. Çıkan haberler göre Başkan,  Jorge Jesus ile görüşmelere başladı.

 Jorge Jesus kimdir?

Fenerbahçe teknik direktörlüğü için  Jorge Jesus ismi gündeme geldi. Ersun Yanal’ı 2019-2020 sezonu için düşünmediği Ersun Yanal’ın yerine getirmek istediği ileri sürülen teknik adam 64 yaşında.  Jorge Jesus son olark Suudi Arabistan takımı All Hilal takımını çalıştırıyordu. Ali Koç’un görüşmelere başladığı teknik adamın avukatı ile görüşüldüğü ifade edilirken  Jorge Jesus’un avukatının tranfer için 5 milyon euro istediklerini Ali Koç’a bildirdiği gelen haberler arasında.

Popüler Haberler

Yukarı