Fenerbahçe

İsmail Kartal, Terim’e Gönderme yaptı unutmadık!

İsmail Kartal, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası Fatih Terim’in Burada güzel günler yaşadık açıklamasına yanıt verdi.

İsmail Kartal, Fatih Terim güzel günlerimiz var diyor. Kadıköyd’eki şampiyonluğu kastederek. o günlerde nasıl şampiyon olduklarını herkes biliyor dedi.

Fenerbahçe eski teknik adamı Tivibu Spor’da yayınlanan “Orta Nokta” programında konuştu. Derbi maç sonrası Fatih Terim’in,
“Kadıköy’de yaşadığımız güzel günlerimiz var. O yüzden 1 galibiyet falan bunları önemsemiyorum” sözlerine Herkes nasıl şapiyon olduğunuzu biliyor. Unutmadık, unutturmayacağız cevabını verdi.

Fenerbahçe takımının çok karanlık günler yaşadığını söyleyen eski teknik adam Kartal, Kulübümüzün ve taraftarımızın dik duruşu ile bu günleri aştık. Biz leke atma çabalarını boşa çıkardık. Adalet kararını verdi ve Fenerbahçe bu olaydan tertemiz çıktı ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin içine düşürülmek istendiği karanlık günlerden çıktığını belirten İsmail Kartal. O günlerde yaşatılanlar benim teknik direktör olduğum günlerde otobüsümüzün kurşunlanması Avrupa’da ilk kez bizim başımıza geldi. Bizi itibarsızlaştırmaya çalıştılar. Biz tertemizdik bunu da dik durararak herkese anlattık diye konuştu.

Kartal, Fatih Terim’in açıklamasında yola çıkarak herkes nasıl şampiyon olduklarını biliyor. Böyle konuşacaklarsa ozamanın maçlarını bir geri dönüp izlesinler açıklamasını yaptı.

Popüler Haberler

Yukarı