Futbol

Endişe Var Kırşehir Belediyespor’da neler oluyor?

Kırşehir Belediye spor’da yaşanan gelişmeler taraftarlar arasında ve kentte endişeye yarattı. Gelişmeler endişe ile izleniyor. Taraftarlar neler oluyor sorusuna yanıt arıyor.

Değişim sancılı mı oluyor?

Taraftarlar arasında Belediyespor’un 2. Lig heyecanı endişelerle başlayacak yorumları ağırlık kazanmaya başladı. Seçimlerle el değiştiren Belediye Başkanlığı sonrası Kulüp Yönetiminde de önemli değişiklikler oldu.

Başkan değişti ve Hoca bıraktı

rong>

Belediyespor’da başkanın Belediye yardımcılığı görevi ve işlerinin yoğunluğu nedeni ile Belediyespor’a zaman ayıramama düşüncesi sonrası görevinden ayrılması, Anlaşıldığı açıklanan Ercüment Coşkundere’nin sosyal medya hesabından ekonomik gerekçeleri ileri sürerek görevi bıraktığını duyurması hareketliliğe yol açtı.

Ekonomik sıkıntı gündemde

Kırşehir Belediyespor’da 2. Lig maçları başlamadan sorunlara çözüm yolu aransa da geçmişten kalan borçlar ve yapılması gereken ödemeler yönetimi düşündürüyor. Transferleri en ekonomik şekilde yapmayı planlayan yeşil beyazlı kulüpte gözler Kırşehir dışında yaşayan İş insanlarında. Taraftarlar transfer beklerken yönetimde para arayışlarına devam ediyor. Bütün bunların yanında taraftarlarda sosyal medya paylaşımlarında neler oluyor? sorusuna yanıt arıyor.

Salih Hançer

Popüler Haberler

Yukarı