Futbol

Maçta gazeteciyi sakatladılar

Adıyaman’da oynanan Adıyaman-Kırşehir Belediyespor mücadelesinde saha kenarında görev yapan kırşehir Belediyespor’u takip eden gazeteci şakağına gelen tekme ile bilinç kaybı yaşadı.

Adıyaman’da oynanan karşılaşma 3-1’lik skorla bitti. Kırşehir Belediyespor’un kazandığı ve oldukça çekişmeli geçen mücadelede zaman zaman sert anlar da yaşandı. İki takımın kazanma çabasında sertlik zaman zaman saha dışına kadar taştı. Adıyaman-Kırşehir Belediyespor maçında saha kenarında fotoğraf çeken gazeteci Salih Hançer’de bu sertlikten nasibini aldı. Karşılaşmanın 20. dakikası oynanırken futbolcuların korner direği dibindeki mücadelesinin saha dışına taşması sonucu Kırşehir Belediyespor’lu futbolcu Sinan Uzun’un kromponunun başına gelemesiyle gazeteci yaralandı.

Sağlık ekiplerinin hemen müdahale ettiği gazeteci kısa süreli geçirdiği baygınlık sonrası kendine geldi. Şakak kemiğine gelen darbe sonucu 2 dakikalık bilinç kaybı da yaşayan Gazeteci Salih Hançer, bir süre gözlem altında tutulduktan sonra görevinin başına geri döndü.

 

Popüler Haberler

Yukarı