Öne Çıkanlar Suriye geleneksel ev Galatasaray tets

Bu haber kez okundu.

Türkiye Liglerde haftanın programı

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu 30. hafta maçları 3, 4, 5 ve 6 Temmuz'da, TFF 1. Lig 31. hafta karşılaşmaları 30 Haziran, 1 Temmuz ve 2 Temmuz'da,  TFF 1. Lig 32. hafta karşılaşmaları ise 4, 5 ve 6 Temmuz'da oynanacak.

TFF 1. Lig -  31.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.06.2020
Salı

17:30


KEÇİÖRENGÜCÜ
2-1
Detaylar

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) CEM ÖZBAY
(D) HAKAN ÜLKER
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) ŞEVKET UYAR
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
AKTEPE STADI
30.06.2020
Salı

19:00


ADANASPOR A.Ş.
0-0
Detaylar

ALTINORDU
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) BURAK CANSIZ
(D) HAMİT BASIK
(G) MEHMET KAYA
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) MEHMET SARIBUVA
5 OCAK FATİH TERİM
30.06.2020
Salı

20:00


GİRESUNSPOR
0-1
Detaylar

BURSASPOR
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) SONER MARAŞ
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) SEMİH KURT
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) CEMİL KAYHAN
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) SADETTİN DAĞ
GİRESUN ATATÜRK
01.07.2020
Çarşamba

17:30


BOLUSPOR
1-0
Detaylar

HATAYSPOR
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MURAT ŞENER
(Y) ALİ TUNA
(D) SERKAN ÖNSAL
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) MEHMET TUNA
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) İLTER ÖZ
BOLU ATATÜRK
01.07.2020
Çarşamba

20:00


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1-2
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) ALİ PALABIYIK
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) ERKAN ENGİN
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) ORHAN TATAR
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) ERHAN ŞAHİN
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
01.07.2020
Çarşamba

20:00


ALTAY
3-0
Detaylar

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(D) SERKAN ERGÜN
(G) TANER GİZLENCİ
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) ŞEVKET CANITEZ
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
02.07.2020
Perşembe

17:30


CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
3-0
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) CAN CENGİZ
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) ERKİN ADALAR
(T) BARIŞ ŞENSOY
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
02.07.2020
Perşembe

20:00


İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) CANER AK
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(G) ADNAN ŞEKER
(T) AHMET SERT
(T) BÜLENT BALTA
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
02.07.2020
Perşembe

20:00


EKOL HASTANESİ BALIKESİRSPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) BURAK ŞEKER
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) SAİT TUZCU
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) MURAT KANGALGİL
BALIKESİR ATATÜRK

Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  30.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
03.07.2020
Cuma

21:00


YUKATEL DENİZLİSPOR
-
Detaylar

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) MURAT ERDOĞAN
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) CENGİZ ÖNEN
DENİZLİ ATATÜRK STADI
04.07.2020
Cumartesi

18:30


BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) CANER AK
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) ÖMER DALMAN
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
(T) TEMEL TÜYSÜZ
YENİ MALATYA STADYUMU
04.07.2020
Cumartesi

18:30


MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) HALİL UMUT MELER
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) HAKAN CEYLAN
(G) KADİR TOZLU
(T) HASAN ONAR
(T) GÜLHAN ÖZKAN
(T) HALİT YAKUPOĞLU
ERYAMAN STADYUMU
04.07.2020
Cumartesi

21:00


FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) ALPER ÇETİN
(G) EROL ERSOY
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) KEMAL ÖZKOÇ
(T) ERCAN OKUR
ANTALYA STADYUMU
04.07.2020
Cumartesi

21:00


FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) MEHMET KISAL
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) CENK ALTUN
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
05.07.2020
Pazar

18:30


KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(Y) İLKER TAKPAK
(D) YASİN KOL
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) BOZKURT BERKER
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) ALPER YÜCEL
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
05.07.2020
Pazar

21:00


İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) EMRE MALOK
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) UFUK ILGAZ
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
05.07.2020
Pazar

21:00


GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) SERKAN TOKAT
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) BERK ÖZBEK
(T) CENGİZ AKAR
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
06.07.2020
Pazartesi

21:00


HES KABLO KAYSERİSPOR
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) CELALETTİN YAVUZ
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

TFF 1. Lig -  32.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.07.2020
Cumartesi

20:00


EKOL GÖZ MENEMENSPOR
-
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
(H) MERT GÜZENGE
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) KEMAL MAVİ
(D) MEHMET TÜRKMEN
(G) ZİYA ÇETİN
(T) EKREM İNCİ
(T) NAZİF ÇILDIR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
MENEMEN İLÇE STADI
04.07.2020
Cumartesi

20:00


BURSASPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
(H) KORAY GENÇERLER
(Y) ALİ CAN ALP
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) OĞUZHAN UĞURLU
(G) MÜRVET SEZER
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET KORKMAZ
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
05.07.2020
Pazar

17:30


HATAYSPOR
-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) TARIK GÜLDAL
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) AYDIN BALKANLI
(T) OĞUZ CESUR
ANTAKYA ATATÜRK STADI
05.07.2020
Pazar

17:30


GİRESUNSPOR
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) METE KALKAVAN
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) MURAT ALTAN
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) SABRİ ÇELİK
(T) OZAN CANYURT
(T) HAKAN ATASOY
(T) İLKER ÖZKAN
GİRESUN ATATÜRK
05.07.2020
Pazar

20:00


OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
(H) CİHAN AYDIN
(Y) KEMAL ELMAS
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(D) SABİT SELVİ
(G) AKİF UĞURDUR
(T) METİN ALPER
(T) MEHMET YAVUZ
(T) İBRAHİM TAN
OSMANLI STADI
05.07.2020
Pazar

20:00


ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(D) ADEM CİNEK
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) FAİK DEMEZ
(T) EKREM GÜLEN
(T) OSMAN KAYAALP
5 OCAK FATİH TERİM
06.07.2020
Pazartesi

17:30


FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
-
Detaylar

BOLUSPOR
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) CEMAL ALPAY
(D) ONUR BİNGÖL
(G) MUSTAFA MUAMMER TOKAT
(T) KASIM TURNA
(T) VELİ KESER
(T) ENGİN IŞIK
VEFA STADI
06.07.2020
Pazartesi

20:00


AKHİSARSPOR
-
Detaylar

EKOL HASTANESİ BALIKESİRSPOR
(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(Y) BERSAN DURAN
(D) TAYFUN SARI
(G) NAMIK KARAMAN
(T) RIFAT YERLİKAYA
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) HAKAN BAŞ
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
06.07.2020
Pazartesi

20:00


ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) MURAT TEMEL
(Y) ANIL USTA
(D) R.ALKIM AKSOY
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) RECEP KULAK
(T) BİLAL SATICI
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
Anahtar Kelimeler:
FutbolSüper Lig
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.