Öne Çıkanlar Fetö polis Var Av tüfeği Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur rövanş maçları ne zaman oynanacak

Bu haber kez okundu.

ZTK ve liglerde haftanın programı

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ikinci karşılaşmaları 16 ve 18 Haziran'da, 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu 28. hafta maçları 19, 20, 21, 22 Haziran'da, TFF 1. Lig 29. hafta karşılaşmaları 19, 20, 21 ve 22 Haziran'da  oynanacak. Karşılaşma programları şöyle:

16.06.2020
Salı

20:45


FENERBAHÇE A.Ş.1-3
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş.(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(V) SUAT ARSLANBOĞA
(A) ÖZGÜR YANKAYA
(G) SABRİ ÇELİK
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) SURURİ SAYDAM
(T) BARIŞ ŞENSOY
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

18.06.2020
Perşembe

20:45


AYTEMİZ ALANYASPOR-
Detaylar
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) İLKER TAKPAK
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(V) FIRAT AYDINUS
(A) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(G) METİN TOKAT
(T) RIFAT YERLİKAYA
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) ERCAN OKUR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  28.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.06.2020
Cuma

21:00


MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) SERKAN OK
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) MERT GÜZENGE
(G) ADNAN ŞEKER
(T) AHMET ŞAHİN
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
ERYAMAN STADYUMU
20.06.2020
Cumartesi

18:30


HES KABLO KAYSERİSPOR
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) FAİK DEMEZ
(T) İBRAHİM TAN
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
20.06.2020
Cumartesi

21:00


YUKATEL DENİZLİSPOR
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) MURAT KANGALGİL
DENİZLİ ATATÜRK STADI
20.06.2020
Cumartesi

21:00


BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) MEHMET METİN
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) YASİN KOL
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) CEMİL KAYHAN
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
(T) SERKAN ATALAY
YENİ MALATYA STADYUMU
21.06.2020
Pazar

18:30


KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) ONUR ÖZÜTOPRAK
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) BÜLENT BALTA
(T) BİLAL SATICI
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
21.06.2020
Pazar

21:00


GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) ALPER ULUSOY
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) KASIM TURNA
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) ERHAN ŞAHİN
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
21.06.2020
Pazar

21:00


İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) HALİL UMUT MELER
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(Y) EKREM KAN
(D) MURAT ERDOĞAN
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) CENK ALTUN
(T) CENGİZ ÖNEN
(T) İLKER ÖZKAN
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
22.06.2020
Pazartesi

21:00


AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) CİHAN AYDIN
(G) EROL ERSOY
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) HAKAN CİVA
(T) LEVENT AKYER
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
22.06.2020
Pazartesi

21:00


FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) HAKAN CEYLAN
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) HAKAN TAŞCI
(T) VELİ KESER
(T) RECEP KULAK
ANTALYA STADYUMU

TFF 1. Lig -  29.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.06.2020
Cuma

20:00


GİRESUNSPOR
-
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(Y) ALİ TUNA
(D) SİNAN DERECİ
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) TEMEL TÜYSÜZ
GİRESUN ATATÜRK
19.06.2020
Cuma

20:00


İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

HATAYSPOR
(H) ALPER ÇETİN
(Y) GÖKMEN BALTACI
(Y) CEM ÖZBAY
(D) OZAN BİLEYCİ
(G) MEHMET KAYA
(T) BOZKURT BERKER
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
20.06.2020
Cumartesi

17:30


KEÇİÖRENGÜCÜ
-
Detaylar

BURSASPOR
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(D) MUSTAFA HAKAN BELDER
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) UFUK ILGAZ
AKTEPE STADI
20.06.2020
Cumartesi

20:00


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) YİĞİT ARSLAN
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) SEZGİN ÇINAR
(D) MUHAMMET ALİ METOĞLU
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) ÖMER DALMAN
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) HALİT YAKUPOĞLU
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
20.06.2020
Cumartesi

20:00


EKOL HASTANESİ BALIKESİRSPOR
-
Detaylar

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) SONER MARAŞ
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) TANER GİZLENCİ
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) NAZİF ÇILDIR
BALIKESİR ATATÜRK
21.06.2020
Pazar

17:30


CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) EMRE MALOK
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) EKREM GÜLEN
(T) ALPER YÜCEL
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
21.06.2020
Pazar

20:00


BOLUSPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) MEHMET KISAL
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) İLKER YASİN AVCI
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) OZAN CANYURT
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) KEMAL ÖZKOÇ
BOLU ATATÜRK
21.06.2020
Pazar

20:00


ALTAY
-
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) MURAT ŞENER
(D) VELİ KARAKAYA
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) BERK ÖZBEK
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
22.06.2020
Pazartesi

20:00


ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) BURAK ŞEKER
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) ALİ CAN ALP
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) KADİR TOZLU
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
5 OCAK FATİH TERİM
Anahtar Kelimeler:
Ziraat Türkiye Kupası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.