Galatasaray

Fatih Terim Emre Akbaba için çok üzgünüm dedi

Galaatasaray teknik direktörü Fatih Terim maç sonrası yaptığı açıklamada Emre Akbaba’nın sakatlığına çok üzüldüğünü söyledi.

Galalatasaray’ın tecrübeli hocası Fatih Terim bu sezon ikinci sakatlığını yaşayan futbolcusu Emre Akbab için 3-2 galibiyet sevindirici ama Emre Akbaba için çok üzgünüm bu sezon ikinci sakatlığı Allah beterinden saklasın diye konuştu.

Terim maç sonu şu açıklamaları yaptı

g>

“Emre’ye çok üzgünüm. Büyük geçmiş olsun. Bir senede iki defa, bir sezonda daha doğrusu, hakikaten çok çok üzgünüm. Allah beterinden saklasın. Tüm annelerin de anneler gününü Emre’nin annesi başta olmak üzere kutluyorum. Olabilecek sakinlikte olmaya çalıştık. Zaten sakin geldik, oyunu da açıkçası maç boyunca sakin oynadık. Kötü goller yedik, maç kopması gereken zamanda kopmadı. Birinci penaltı gol olsa ve maç 2-0 olsa çok farklı bir oyun olabilirdi ama ikinci yarının en başarılı takımına karşı oynuyoruz. En başarılılardan biri bizle beraber. Kendi sahasında herkesi yenebilecek kapasitede olan ve çok iyi bir Rizespor var. Dolayısıyla kolay değil ama ne olursa olsun bırakmamak, üç puanı almak çok önemliydi burada. Oyuncularımı kutluyorum.

Kupayla taçlandırabiliriz

Bütün senenin yorgunluğunu, emeğini sonunda kupayla taçlandırabileceğimiz bir fırsat verdi Allah. İnşallah bunu hayırlısıyla kullanacağız. Kupaya konsantre olacağız, kolay değil. Baktığınız zaman 8-9 günde üç tane maç oynayacağız. Birini Çarşamba günü diğerini de Pazar günü oynayacağız. Ne fiziksel olarak ne de psikolojik olarak kolay bir durum değil. Ama Galatasaray büyük takımdır, büyük takım refleksi vardır. Büyük camiadır, bunlara alışkındır. İnşallah Akhisarspor ile güzel bir maç oynayacağız ve sonraki maçımızı düşüneceğiz.”

Popüler Haberler

Yukarı