Galatasaray

Türk Telekom Stadı’nda meşale yasak uyarı geldi

Galatasaray Futbol Takımı yeni transferleri için 4 Eylül Çarşamba günü saat 20.00’de Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenliyor.

Saha içinde yapılacak olan imza töreni taraftarlarımıza açık olarak gerçekleşecek, Türk Telekom Stadı kapıları etkinlik için 19.05 itibariyle açılacaktır.<

/p>

Galatasaray kulübünden yapılan açıklamada Yeni transferlerimize en sıcak şekilde hoş geldin demek için tüm taraftarlarımızı tribüne bekliyoruz! denildi.

Kulüp Aslanlar Sahada adı altında yapılacak imza töreninde Kombine sahibi tüm taraftarlar imza törenini ücretsiz olarak koltuklarının bulunduğu tribünde izleyebilecek. Etkinlik kombine devir işlemine kapalı olacak. İstanbul’daki GSSTORE’lardan minimum 250 liralık alışveriş yapan taraftarlar imza törenine ücretsiz giriş hakkı kazanacak.

İmza töreninin biletleri 03.09.2019 Salı günü saat 15.00’te passo.com.tr üzerinden 23 TL’ye satışa sunuldu. passolig kartı bulunmayan taraftarlar Aslanlı yol gişelerinden kağıt bilet satın alabilecek. Tüm koltuklar numarasız.

Popüler Haberler

Yukarı