Güncel Haberler

Athena Gökhan Özoğuz AKP’yi nasıl kızdırdı?

Athena Gökhan Özoğuz, Tunceli Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu sonrası Ekrem İmamoğlu’nu da övdü.

Athena Gökhan Özoğuz’un sosyal medya paylaşımları zirve yaptı. Sanatçıya tepki gösterenlerle birlikte alkışlayan fanları da çok. Seçimler öncesi Kominst Başlan olarak bilinen Fatih Mehmet Maçoğlu’na destek mesajları yayınlayan sanatçı, Ekrem İmamoğlu paylaşımı ile zirve yaptı.

Athena Gökhan Özoğuz, seçimlerin ardından Ekrem İmamoğlu ile ilgili paylaşımları ile yine dikkatleri üzerinde topladı. Siyasi gündeme ilişkin paylaşımları olay olan sanatçı sosyal medyada kendisine hakaret içerikli mesajları da boş geçmiyor hepsine yanıt veriyor.

Ekrem İmamoğlu’nu paylaştı.

Şarkıcı son olarak seçim tartışmalarının gündemde olduğu sırada en çok oyu aldığı açıklanan Ekrem İmamoğlu ile ilgili yaptığı paylaşımla bazı çevrelerin eleştirisin3 maruz alırken bazı çevrelerden de alkış aldı. Şarıkcı, Ekerem İmamoğlu hakkında  görüşlere yer verdi.

Özoğuz ziyaret sırasında çekilmiş bir fotoğrafı instagram hesabından paylaştı ve altına da; “Ehil kişi, hak hukuk gözeten kişi, Türk milleti için İstanbul’dan başlayarak ileri görüş ve birleştiriciliği ile çalışıp kucaklayan kişi… Atamızın ilkeleriyle hayırlı hizmetler. Ekrem İmamoğlu tebrikler! Anıtkabir’e ziyaret ziyadesiyle böyle eğilmek…” diye yazdı.

Popüler Haberler

Yukarı