Güncel Haberler

Çorlu etek altı sapığı suç üstü yakalandı.

Çorlu sapığı dikkatli kadın sayesinde yakalandı. Gittiği markette ayak hareketlerinden şüphelenen kadının şikayeti ile gözaltına alındı.

Olay Çorlu ilçesindeki Esentepe Mahallesi’nde meydana geldi. markette arkasındaki adamın hareketlerinden şüphelenen kadının şikayeti ile ortaya çıktı. <

/p>

İddiaya göre bir apartmanda temizlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenile A.Ç isimli şahıs gittiği markette kadınların etek altı görüntülerini çekiyordu. Alışveriş yapan bir kadın müşterinin arkasından gelen A.Ç nin ayak hareketlerinden şüphelenmesi ile olay yerine çağrılan polis tarafından gözaltına alındı. A.Ç’nin telefonunda yapılan incelemede çok sayıda etek altı görüntüsünün olduğu tespit edildi.

Tutuklandı

Markette etek altı görüntüsü çekildiği iddiası ile çalışanlar tarafından polise yapılan ihbarla olay yerine polis ekibi yollandı. Polis ekibi yaptığı üst aramasında A.Ç’nin ayakkabısında gizli kamera düzeneği olduğunu belirledi. Yapılan incelemede telefonunda da çok sayıda kadına ait etek altı görüntüleri olduğu belirlenen A.Ç çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine yollandı.

Popüler Haberler

Yukarı