Güncel Haberler

Hürriyet’in Efsane Spor Muhabirinin zor günleri

Hürriyet Gazetesi’nde yıllarca Spor Muhbirliği Yapmış efsaneler arasına adını yazdıran aldığı ödüllerle tanınan Celal Demirbilek zor günler geçiriyor.

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Gazeteci Celal Demirbilek‘in geçtiğimiz yıldan beri yakalandığı “ALZHEIMER” hastalığı nedeni ile Beylikdüzü’nde huzur evinde kaldığı öğrenildi.

Hastalığın hızlı seyri nedeni ile Demirbilek’in sosyal çevresi ile iletişim kurmada sorunlar yaşamaya başlaması ve 24 saat bakım altında olması gerektiğinden dolayı tedavi sürecinin daha iyi devam etmesi için Huzurevinde kalmaya başladığı açıkland

.

Gazeteci Celal Demirbilek Kimdir?

Amatör sporların her dalında uzmanlığı ile ön planda olan Celal Demirbilek, Dünyanın bir çok ülkesinden yaptığı başarılı haberlerle gündem oluşturan konulara imza atmıştı.

Uluslararası Güreş Federasyonu Birliği, Basın Konseyi, Dünya ve Avrupa Boks birlikleri basın komisyonlarında görev alan uluslararası üç komisyona birden seçilen ilk Türk Gazeteci ünvanını da taşıyor.

Celal Demirbilek 10 yaşından beri tanıdığı Naim Sileymanoğlu’nun Türkiye kaçış hikayesi ile adından sıkça söz ettirmiş önemli haberlerede mzasını koymuştu. Usta gazeteciyle ilgili son bilgileri http://voleybolmanset.com ‘dan Enver Bağlarbaşı paylaştı.

Popüler Haberler

Yukarı