Trabzonspor

Onur Kıvrak: Trabzonspor’da ihanet odakları var

Trabzonspor’da futbolu bıraktığını açıklayan eski kalecisi onur Kıvrak sessizliğini bozarak Trabzonspor’da ihanet odakları var açıklaması yaptı.

Uzlaştırma Çözüm Kurulu‘na yaptığı başvuru nedeniyle hakkında yapılan eleştirilere cevap veren futbolcu Trabzonspor’a adamlık yaptım diyerek alacaklarını ayrılırken hemen alabilecekken, Trabzonspor‘ta transfer yasağı koydurabilecekken bunu yapmadığını söyledi. Kıvrak UÇK‘ya yapılan başvurunun alacaklarını yasallaştırmak için yapılmış olduğunu belirtti. Futbolcu yasal hakkımı kullandım dedi.

Televizyonda anlatacağım

Futbolcu hakkında yapılan suçlamaları hak etmediğini Trabzonspor’da ihanet odaklarının iş başında olduğunu iddia etti. Trabzonspor kulübü içinde sahte sosyal medya hesabı ile dışarı bilgi sızdıranların olduğunu ileri süren Onur Kıvrak, Trabzonspor’da günahsız insanlar bu odakların faaliyetleri neticesinde dışlandılar. Adımı kullanıp gündem değiştirmeye çalışılmasın, üzerimden kimse de prim yapmasın. zamanı geldiğinde ulusal bir kanala çıkıp tüm bildiklerimi anlatacağım diye konuştu.

Popüler Haberler

Yukarı